X
تبلیغات
جشنامه
ارسال شده در: چهارشنبه 7 تیر‌ماه سال 1391ساعت 03:57 ب.ظ توسط:ryhry

10 آمار عجیب از رکوردهای سکس (18+)

از یک تن فروش 82 ساله گرفته تا مجالس سکس دسته جمعی 500 نفری و رکورد گنگ بنگ (سکس با چندین نفر) خانم در یک روز، با بعضی از عجیب ترین رکوردهای سکس در زیر روبرو میشوید که ممکن است در کتاب رکوردهای گینس نیز نتوانید آن ها را پیدا کنید.
 

1. درازترین آلت تناسلی مرد _ 13.5 اینچ یا همان 34.29 سانتی متر.

متر و مرد

رکورد رسمی درازترین آلت تناسلی مرد متعلق به فردیست که توسط دکتر رابرت دیکینسون در اوایل قرن 20 اندازه گیری شده. این آلت تناسلی  13.5 اینچ برابر با 24 سانتی متر طول داشت و محیط آن 6.24 اینچ برابر با 16 سانتی متر بود.

اما رکورد بزرگترین آلت تناسلی مرد که هم اکنون زنده است متعلق به جوناه فلکون میباشد. اندام 13.5 اینچی فلکون در یک برنامۀ تلویزیونی اندازه گرفته شد و او جزء محدود کسانیست که میتواند اندام خود را به رخ بکشد.

2. بزرگترین آلت تناسلی زن _ 19 اینچ.

عکس قدیمی خانوادگی

بزرگترین آلت تناسلی زن متعلق به یک خانم قد بلند اسکاتلندی به نام آنّا سُوَن میباشد که در سال ها 1846 تا 1888 زندگی میکرد. او زنیست که تعدادی رکورد به خاطر چثه اش به ثبت رسانده. او در اندازۀ عادی به دنیا آمد، او به صورت شگفت آوری در بچگی شروع به رشد کرد و قدش در نهایت به 7 فوت و 8 اینچ یعنی تقریباً 233 سانتی متر در سن 19 سالگی رسید. به خاطر قد بلندش او به یک تور مسافرتی ملحق شد و شروع به سفر در کشور کرد. در این سفر او عاشق کاپیتان مارتین بیتس که یک مرد قد بلند 7 فوتی بود گردید. آنها در سال 1872 با هم ازدواج کردند که این کار آنها را به قد بلندترین زوج در سرتاسر جهان مبدل کرد، رکوردی که هم اکنون نیز برای ایشان پا برجاست. این زوج پای بند به زندگی خانوادگی شدند و کاخی پر از اسباب و لوازم اعم از مبل و یک تخت خواب به طول 11 فوت (3 متر و 353 سانتی متر) و عرض 7 فوت (2 متر و 13 سانتی متر) برای خود ساختند. در 18 ژون سال 1879 میلادی او درازترین بچه را در طول تاریخ به دنیا آورد. بچه ای با وزن 26 پوند (11.793 کیلوگرم) و 34 اینچ (86 سانتی متر). این اندازه بسیار زباد بود و هنگام تولد در مجرای جهاز خانم محکم شده بود و با کمک جراجی و تسمه بیرون کشیده شد. بچه از این تولد سخت جان سالم به در نبرد اما یک قالب از او ساخته شد که هنوز هم در موزۀ سلامت کلولند به نمایش همگان قرار داده میشود. به طور عموم بزرگترین بخش بدن یک بچه سر او میباشد و محیط سر این بچه 48 سانتی متر بود در صورتیکه حداقل گشادگی آن ها 15 سانتی متر میباشد و به طور نورمال یک بچه بیش از 10 سانتی متر آماس ندارد.

3. بچه زا ترین مادر با تعداد 69 فرزند.

بیشترین بچه

فئودور وسیلیف (1707-1782) یک روستایی از شویا کشور روسیه بود. با اینکه آدم قابل توجهی نبود اما همسر اولش به نام ولنتینا وسیلیوا رکورد به دنیا آورده بیشترین بچه را به تنهایی به خود اختصاص داد. او 69 بچه به دنیا آورد هر چند اطلاعات اندکی از زندگی او دانسته میشود مانند تاریخ تولد و مرگش. او 16 ست دوقلو، 7 ست سه قلویی و 4 ست چهار قلویی بین سال های 1725 الی 1765 به دنیا آورد که در مجموع 27 بار زائید. از 69 بچه 67 تای آن ها زنده به دنیا آمد. هم اکنون رکورد زایش در دنیای مدرن متعلق به لئونتینا آلبینا از سان آنتونیوی کشور شیلی میباشد. حالا در میانه های سن 60 سالگی او ادعا میکند که مادر 64 بچه است. از این 64 بچه 55 تای آنها به صورت رسمی ثبت شده اند. مادریکه بیشترین تعداد بچه را دارد که دو قلو یا بیشتر هم نیستند لیویا لونسه نام دارد. این مادر رومانیایی 44 ساله 18 بار زائیده و 18 بچه به دنیا آورده که بچۀ آخرش در کانادا در سال 2008 تولد یافت.

4. بیشترین مسافت پرتاب آب منی در جهان _ 18 فوت (6 متر).

سوپرمن

هورست اسکولتز به رکورد جهش مقدار قابل توجه مواد منی به فاصلۀ 18 فوت و 9 اینچ (6 متر) دست یافت. او همچنین رکورد جش مواد منی به بیشترین ارتفاع (12 فوت و 4 اینچ) و بیشترین سرعت پرتاب این مواد سیال را با سرعت 42.7 مایل در ساعت در اختیار دارد.

5. پیرترین تن فروش در جهان _ 82 ساله.

فاحشه پیر

تن فروشی به طور عموم به عنوان یکی از دیرینه ترین و قدیمی ترین شغل ها در جهان شناخته میشود. در این اثناء پلیس در تایپه حدس میزند که یک زن 82 ساله که به گرندما معروف است پیرترین فاحشه ای باشد که به عنوان تن فروش کار میکند. خانم چیو 40 سال قبل داخل این تجارت شد زمانیکه شوهرش که 2 دهه با او زندگی کرده بود فوت کرد. او داخل تجارت باقیمانده و 10 الی 20 برابر کمتر از دیگر فاحشه ها پول میگیرد.

6. بزرگترین مجلس عیاشی (سکس) با حضور بیش از 250 زوج.

سکس گروهی

کشور ژاپن موفقانه توانست یک رکورد جدید به جا بگذارد _ 250 مرد و 250 زن رضایت دادند تا در یک مکان و در یک زمان با هم سکس داشته باشند تا بتوانند رکورد جهانی سکس دسته جمعی را به خود اختصاص دهند. این مجلس عیاشی در یک انبار برگزار شد و با استفاده از فیلم برداران حرفه ای تمام واقعه فیلم برداری شد. هر عمل و حالت سکس مشخص شد تا تمامی زوج ها در یک حالت قرار داشته باشند. تمامی این زوج ها از لحاظ بیماری تست مجانی شدند و با اینکه مجلس عیاشی بود فقط هر زوج با با خودشان عمل سکس را انجام دادند نه به زوج های دیگر. تمام برنامه هم در یک دیویدی برای فروش تهیه شد.

7. بزرگترین گنگ بنگ، سکس یک خانم با بیش از 919 نفر در یک روز.

گنگ بنگ

لیسا اسپارکسسسس.. یک بازیگر مشهور زن فیلم های پورنو (سکس) میباشد. او با 919 نفر در یک روز سکس داشته و یک رکورد جهانی را از خود به جا گذاشته است. مخصوصاً این کار در مراسم اروتیکون سال 2004 انجام شد، یک آئین لهستانیست و به عنوان سومین مراسم سالانۀ جهانی مسابقات گنگ بنگ دقیقاً چیزی را که موضوع آن است پیشنهاد میکند. این یک شیرین کاری تبلیغاتی هم نبود بلکه طمع در دست داشتن این رکورد بارهاست که تغییر کرده و از سال 2002 الی 2003 زمانیکه تعداد به 646 نفر و بعداً به 759 رسید ادامه داشته.

8. طولانی ترین خود ارضایی یک مرد _ 10 ساعت.

آقای بی تربیت

یک مرد با نام مسنوبو ساتو در مسابقات جهانی خود ارضایی سال 2009 که در مرکز فرهنگ و سکس در سانفرانسیسکو برگزار شد شرکت کرد و توانست با نگه داشتن خود به مدت 9 ساعت و 58 دقیقه از خود رکورد بر جای بگذارد. او تمام راه را از ژاپن به اینجا آمد، در حالیکه مجهز به انواع وسایل کمکی سکس بود و رکورد کسی را که شکست رکورد سال قبل خودش بود. سال گذشته او رکورد 9 ساعت و 33 دقیقه را از خود به جا گذاشته بود.

9. قویترین آلت تناسلی زن در جهان _ 31 پوند برابر با 14.061 کیلوگرم را با مهبل خود بلند کرد.

خانم وزنه بردار با آلت تناسلی

با خانم تاتیاتا کوژونیکووا 42 ساله اهل روسیه با قوی ترین آلت تناسلی آشنا شوید. نه، واقعاً، او رکورد را شکست تا بتواند به این لقب نائل شود. به طور کاملاً باور نکردنی او 14 کیلوگرم وزنه را با آلت خود بلند کرد که تقریباً برابر 31 پوند میشود تا بتواند به این رسوایی نائل شود. او عضلات آلت خود را برای 15 سال تمرین داده بود و نام خود را به کتاب گینس با قویترین آلت تناسلی ثبت کرده بود. او گفت: بعد از اینکه یک بچه به دنیا آوردم عضلات مهبلم به طور باورنکردنی ضعیف شد. پس کتاب هایی در این زمینه مطالعه کردم و دریافتم که زنان قدیم برای این مشکل از توپ های چوبی استفاده میکردند.

10. پیرترین پدر جهان _ 90 ساله.

پیرترین پیرمرد با بچه خود

پیرترین پدر جهان دوباره کارش را انجام داد، صاحب 21 بچه شدن در سن 90 سالگی. کشاورز هندی به نام نانو رام جوگی، کسیکه با چهارمین زن خود ازدواج کرد، رجز خوانی کرد که نمیخواهد متوقف شود و تصمیم دارد که به بچه دار شدن تا سن 100 سالگی ادامه دهد. آقای جوگی میپذیرد که مطمئن نیست که چند تا بچه این 4 تا زن برایش زائیده اند _ اما میگوید حداقل 12 پسر و نه دختر و 20 نوه دارد.